Contact met onze mentoren

Op het Zuid-West College heeft elke klas een mentor die de leerlingen een paar keer per week zien.
De mentoren voor schooljaar 2019-2020 en hun e-mailadres staan hieronder vermeld. Mocht u vragen hebben over uw zoon of dochter, is de mentor vaak het eerste aanspreekpunt.

Indeling mentoren 2019-2020:

Leerjaar 1

Klas Mentor e-mail
1A Mevr. Aladin
Mevr. Yasar
s.aladin@sgzuidwest.nl
e.yasar@sgzuidwest.nl
1B Dhr. Jongejan n.jongejan@sgzuidwest.nl
1C Mevr. Slagboom a.slagboom@sgzuidwest.nl
1D Mevr. Anahnah f.anahnah@sgzuidwest.nl
1E Mevr. Oole y.oole@sgzuidwest.nl

 

Leerjaar 2

Klas Mentor e-mail
2A Mevr. Groen
Mevr. Mahmood
m.groen@sgzuidwest.nl
b.mahmood@sgzuidwest.nl
2B Dhr. Van Rijnsoever p.vrijnsoever@sgzuidwest.nl
2C Mevr. Steur k.steur@sgzuidwest.nl
2D Mevr. Rookus n.rookus@sgzuidwest.nl
2E Dhr. Roeleven t.roeleven@sgzuidwest.nl
2F Dhr. Van ’t Wel d.vtwel@sgzuidwest.nl 
2G Dhr. Logemann p.logemann@sgzuidwest.nl
2H Dhr. El Aissaoui f.eaissaoui@sgzuidwest.nl

Leerjaar 3

Richting Mentor e-mail
ZW1 Mevr. Thijsse e.thijsse@sgzuidwest.nl
ZW2 Mevr. Martina s.martina@sgzuidwest.nl
ZW3 Mevr. Reijnders s.reijnders@sgzuidwest.nl
EO basis Dhr. S. Sabir s.sabir@sgzuidwest.nl
EO kader Mevr. Nieuwenhuijsen m.nieuwenhuijsen@sgzuidwest.nl
SDV Mevr. Boehlé c.boehle@sgzuidwest.nl
ICT Mevr. Van der Linden s.vdlinden@sgzuidwest.nl
3H Mevr. Zwijsen d.zwijsen@sgzuidwest.nl

Leerjaar 4

Klas Mentor E-mailadres
4A Mevr. Marlin c.marlin@sgzuidwest.nl
4B Dhr. van Bochoven p.bochoven@sgzuidwest.nl
4C Mevr. Gowtuar h.gowtuar@sgzuidwest.nl 
4D Mevr. Autar s.autar@sgzuidwest.nl
4E Mevr. Saral d.saral@sgzuidwest.nl
4F Dhr. Boumyaoui a.eboumyaoui@sgzuidwest.nl
4G Dhr. Bendada a.bendada@sgzuidwest.nl