Contact met onze mentoren

Op het Zuid-West College heeft elke klas een mentor die de leerlingen een paar keer per week zien.
De mentoren voor schooljaar 2018-2019 en hun e-mailadres staan hieronder vermeld. Mocht u vragen hebben over uw zoon of dochter, is de mentor vaak het eerste aanspreekpunt.

Indeling mentoren 2018-2019:

Klas Mentor e-mail
1A Mevr. Van ’t Hoenderdaal p.vhoenderdaal@sgzuidwest.nl
1B Dhr. Jongejan n.jongejan@sgzuidwest.nl
1C Dhr. Van ’t Wel d.vtwel@sgzuidwest.nl
1D Mevr. Slagboom a.slagboom@sgzuidwest.nl
1E Mevr. Anahnah f.anahnah@sgzuidwest.nl
1F Mevr. Raghoebarsing s.raghoebarsing@sgzuidwest.nl
1G Mevr. Oole y.oole@sgzuidwest.nl

 

Klas Mentor e-mail
2A Mevr. Groen

Dhr. Van Buijtene

m.groen@sgzuidwest.nl

v.vbuijtene@sgzuidwest.nl

2B Dhr. Van Rijnsoever p.vrijnsoever@sgzuidwest.nl
2C Mevr. Steur k.steur@sgzuidwest.nl
2D Mevr. Rookus n.rookus@sgzuidwest.nl
2E Dhr. Roeleven t.roeleven@sgzuidwest.nl
2F Dhr. Logemann p.logemann@sgzuidwest.nl
2G Dhr. El Aissaoui f.eaissaoui@sgzuidwest.nl
2H Dhr. Van Delft v.vdelft@sgzuidwest.nl

 

Sector/

Klas

Mentor E-mailadres
E&O Mevr. Nieuwenhuijsen m.nieuwenhuijsen@sgzuidwest.nl
Z&W1 Mevr. Gluvers

Mevr. Koopmans

r.gluvers@sgzuidwest.nl

r.koopmans@sgzuidwest.nl

Z&W2 Mevr. Martina s.martina@sgzuidwest.nl
Z&W3 Mevr. Reijnders s.reijnders@sgzuidwest.nl
DVPR1 Sport Mevr. Boehlé c.boehle@sgzuidwest.nl
DVPR1 ICT Dhr. Prosman d.prosman@sgzuidwest.nl
3G Dhr. Bendada a.bendada@sgzuidwest.nl

 

Klas Mentor E-mailadres
4A Dhr. Afkiran j.afkiran@sgzuidwest.nl
4B Dhr. van Bochoven p.bochoven@sgzuidwest.nl
4D Dhr. El Boumyaoui a.eboumyaoui@sgzuidwest.nl
4E Mevr. Sjouke e.sjouke@sgzuidwest.nl
4F Mevr. Saral d.saral@sgzuidwest.nl
4G Mevr. Zwijsen d.zwijsen@sgzuidwest.nl