Contact met onze mentoren

Op het Zuid-West College heeft elke klas een mentor die de leerlingen een paar keer per week zien.
De mentoren voor schooljaar 2020-2021 en hun e-mailadres staan hieronder vermeld. Mocht u vragen hebben over uw zoon of dochter, is de mentor vaak het eerste aanspreekpunt.

Indeling mentoren 2020-2021:

Leerjaar 1

Klas Mentor e-mail
H1A Mevr. Yasar e.yasar@sgzuidwest.nl
H1B Dhr. Jongejan n.jongejan@sgzuidwest.nl
H1C Mevr. Mahmood b.mahmood@sgzuidwest.nl
H1D Mevr. Erdogan h.erdogan@sgzuidwest.nl
H1E Mevr. Anahnah f.anahnah@sgzuidwest.nl
H1F Dhr. Van ’t Wel d.vtwel@sgzuidwest.nl
H1G Mevr. Oole y.oole@sgzuidwest.nl

 

Leerjaar 2

Klas Mentor e-mail
H2a Mevr. Groen

Mevr. Gouverneur

m.groen@sgzuidwest.nl

k.gouverneur@sgzuidwest.nl

H2b Mevr. Steur k.steur@sgzuidwest.nl
H2c Mevr. Rookus

Dhr. Roeleven

n.rookus@sgzuidwest.nl

t.roeleven@sgzuidwest.nl

H2d Mevr. Aladin

Dhr. Abdouni

s.aladin@sgzuidwest.nl

s.abdouni@sgzuidwest.nl

Leerjaar 3

Klas Mentor e-mail
H3a Mevr. Thijsse e.thijsse@sgzuidwest.nl
H3b Mevr. Martina s.martina@sgzuidwest.nl
H3c Mevr. Boehlé

Dhr. Akbinar

c.boehle@sgzuidwest.nl

u.akbinar@sgzuidwest.nl

H3d Dhr. Boon

Dhr. Akbinar

m.boon@sgzuidwest.nl

u.akbinar@sgzuidwest.nl

H3e Mevr. Reijnders s.reijnders@sgzuidwest.nl
H3f Dhr. Bendada a.bendada@sgzuidwest.nl

Leerjaar 4

Klas Mentor e-mail
4A Mevr. Autar s.autar@sgzuidwest.nl
4B Dhr. Afkiran j.afkiran@sgzuidwest.nl
4C Mevr. Gowtuar h.gowtuar@sgzuidwest.nl
4E Mevr. Saral d.saral@sgzuidwest.nl
4F Mevr. Marlin c.marlin@sgzuidwest.nl
4G Dhr. El Boumyaoui a.eboumyaoui@sgzuidwest.nl
4H Mevr. Zwijsen d.zwijsen@sgzuidwest.nl