Jaarplanner

  week v/h jaar weekdag cursus 2019-2020 schooljaar 2019-2020
SEPTEMBER 36 ma 2-sep Leerlingen boeken halen: Zie startbrief voor informatie
36 di 3-sep Introductieprogramma klas 1 t/m 4
36 wo 4-sep Start periode 1
Klas 2, 3, 4: start lessen periode 1 volgens rooster
36 do 5-sep Start lessen klas 1 periode 1 volgens rooster
38 ma 16-sep Schoolfotograaf
38 di 17-sep Studiedag 1 (Leerlingen lesvrij)
39 ma 23-sep Week tegen het pesten (activiteiten lj 2 t/m 4)
Kamp leerjaar 1
39 di 24-sep Week tegen het pesten
Kamp leerjaar 1
39 wo 25-sep Week tegen het pesten (activiteiten lj 2 t/m 4)
Kamp leerjaar 1
39 do 26-sep Week tegen het pesten (activiteiten lj 2 t/m 4)
39 vr 27-sep Week tegen het pesten
40 ma 30-sep Leerjaar 1 & 2: Afname diatoets 0 t/m vrijdag 18 okt.
OKTOBER 40 di 1-okt 19.00 – 21.00 Intakegesprekken vervolg van middagen
40 wo 2-okt Klas 2H: Cultuurmenu
41 ma 7-okt Klas 1B en 1C: Cultuurmenu
Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
Dag van de leraar
41 di 8-okt Klas 3G: Cultuurmenu
Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
41 wo 9-okt Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
41 do 10-okt Klas 2G: Cultuurmenu
Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
41 vr 11-okt Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
42 ma 14-okt Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
42 di 15-okt Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
42 wo 16-okt Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
42 do 17-okt Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
42 vr 18-okt Klas 4 BL/KL: Stageperiode 1
42 za 19-okt Herfst vakantie
43 zo 20-okt Herfst vakantie
43 ma 21-okt Herfst vakantie
43 di 22-okt Herfst vakantie
43 wo 23-okt Herfst vakantie
43 do 24-okt Herfst vakantie
43 vr 25-okt Herfst vakantie
43 za 26-okt Herfst vakantie
43 zo 27-okt Herfst vakantie ( Start wintertijd) klok uur terug
Divali
44 ma 28-okt Klas 4 BL/KL deze week 2uur mentorlos obv mentor en KOR in comp lokaal (afronding stagemap)
44 do 31-okt Klas 4: TL SE-Week 1
NOVEMBER 44 vr 1-nov Klas 4: TL SE-Week 1
45 ma 4-nov Klas 4: TL SE-Week 1
45 di 5-nov Klas 1D en 1F: Cultuurmenu
Klas 4: TL SE-Week 1
45 wo 6-nov Klas 3H: Cultuurmenu
45 vr 8-nov Klas 2D: Cultuurmenu
46 di 12-nov Studiedag 2 (leerlingen lesvrij)
46 wo 13-nov Klas 2: Lessen vervallen na 12.35 ivm toetsweek
46 do 14-nov Dag van het onderwijs ondersteunend personeel
Klas 2: Toetsweek
Klas 3: Sollicitatietraining
46 vr 15-nov Klas 2: Toetsweek
47 ma 18-nov Klas 1A: Cultuurmenu
Klas 2 & 3: Toetsweek
47 di 19-nov Klas 2 & 3: Toetsweek
Klas 3 & 4: Inhaalmoment LO
47 wo 20-nov Klas 2 & 3: Toetsweek
47 do 21-nov Klas 4: Herkansing 4TL SE 1
47 vr 22-nov Klas 2E: Cultuurmenu
48 di 26-nov Klas 3 & 4: Inhaalmoment LO
48 wo 27-nov Klas 2: inhaalmoment (geen herkansing!) gemiste toetsen toetsweek
DECEMBER 49 ma 2-dec Herkansing beroepskeuzemodule klas 3 & 4 per. 1 tijdens praktijkuren
49 di 3-dec Klas 2: JINC bliksemstage 09.30-12.00
Klas 3 & 4 Herkansing beroepskeuzemodule per. 1 tijdens praktijkuren
49 wo 4-dec Klas 3B: Cultuurmenu
49 do 5-dec Sinterklaas 5e – 6e uur
Klas 3 BL/KL AVO Herkansingen
49 vr 6-dec Klas 4 BL/KL AVO Herkansingen
50 ma 9-dec Start Periode 2
Klas 1: “Week tegen Pesten” Theatergroep Zwerm
Klas 3 & 4: Elke vaksectie levert 1 schoolexamen aan bij examencommissie
Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
50 di 10-dec Klas 1G: Cultuurmenu
Klas 2: bekijkjetoekomstbeurs.nu (voorheen Spots on Jobs)
Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
50 wo 11-dec Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
50 do 12-dec Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
50 vr 13-dec Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
51 ma 16-dec Rapportmiddag ouders 13.45 – 18.00
Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
51 di 17-dec Rapportmiddag/avond ouders 13.45 – 21.00
Klas 1: Sportdag 9.00-11.00
Klas 2: Sportdag 11.30-14.00
Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
51 wo 18-dec Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
51 do 19-dec Les tot 12.35
Schoolfeest 19.30-23.00
Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
51 vr 20-dec 10.00-12.00 Kerstontbijt met mentor
Klas 3 BL/KL: Stageperiode 1
51 za 21-dec Kerstvakantie
52 zo 22-dec Kerstvakantie
52 ma 23-dec Kerstvakantie
52 di 24-dec Kerstvakantie
52 wo 25-dec Kerstvakantie
52 do 26-dec Kerstvakantie
52 vr 27-dec Kerstvakantie
52 za 28-dec Kerstvakantie
1 zo 29-dec Kerstvakantie
1 ma 30-dec Kerstvakantie
1 di 31-dec Kerstvakantie
JANUARI 1 wo 1-jan Kerstvakantie
1 do 2-jan Kerstvakantie
1 vr 3-jan Kerstvakantie
1 za 4-jan Kerstvakantie
2 zo 5-jan Kerstvakantie
2 ma 6-jan Studiedag 3 (leerlingen lesvrij)
2 di 7-jan Klas 3 BL/KL deze week 2uur mentorles obv mentor en KOR in comp lokaal (afronding stagemap)
2 wo 8-jan Klas 3C: Cultuurmenu
3 wo 15-jan Klas 3A: Cultuurmenu
3 do 16-jan Klas 3: TL SE-Week 1
Klas 4: TL SE-Week 2
3 vr 17-jan Klas 3: TL SE-Week 1
Klas 4: TL SE-Week 2
Lessen vervallen na 12.35 ivm Open Huis
16.00 – 20.00 Open Huis (1) 2019
3 za 18-jan 10.00 – 13.00 Open Huis (2) 2019
4 ma 20-jan Klas 3: TL SE-Week 1
Klas 4: TL SE-Week 2
Klas 4 BL: Luistertoets Engels
4 di 21-jan Klas 3: TL SE-Week 1
Klas 4: TL SE-Week 2
4 do 23-jan Klas 3E: Cultuurmenu
Klas 4 KL en TL: Luistertoets Engels
4 vr 24-jan Klas 4 TL: Luistertoets Frans
FEBRUARI 6 wo 5-feb Klas 2F: Cultuurmenu
7 ma 10-feb BB mentoren voortgang intakegesprekken (CRL/KOR)
Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
7 di 11-feb Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
7 wo 12-feb Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
7 do 13-feb Klas 3: Herkansing 3TL SE 1
Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
Klas 4: Herkansing 4TL SE 2
7 vr 14-feb Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
8 ma 17-feb Klas 2: Uitdelen voorlopige sectorkeuze formulieren
Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
8 di 18-feb Klas 2: 19.00 Voorlichting profielen voor ouders/verzorgers
Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
Klas 4: 17.00 – 18.30 uur Sectorwerkstuk tentoonstelling
8 wo 19-feb Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
8 do 20-feb Klas 2A: Cultuurmenu
Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
8 vr 21-feb Klas 4 BL/KL: Stageperiode 2
8 za 22-feb Voorjaarsvakantie
9 zo 23-feb Voorjaarsvakantie
9 ma 24-feb Voorjaarsvakantie
9 di 25-feb Voorjaarsvakantie
9 wo 26-feb Voorjaarsvakantie
9 do 27-feb Voorjaarsvakantie
9 vr 28-feb Voorjaarsvakantie
9 za 29-feb Voorjaarsvakantie
MAART 10 zo 1-mrt Voorjaarsvakantie
10 ma 2-mrt Klas 4 BL/KL deze week 2uur mentorlos obv mentor en KOR in comp lokaal (afronding stagemap)
11 di 10-mrt Studiedag 4 (leerlingen lesvrij)
11 wo 11-mrt Klas 1, 2: Lessen vervallen na 12.35 ivm toetsweek
11 do 12-mrt Klas1, 2: Toetsweek
Klas 4: TL SE-Week 3
11 vr 13-mrt Klas 1, 2: Toetsweek
Klas 4: TL SE-Week 3
12 ma 16-mrt Klas1, 2 & 3: Toetsweek
Klas 4: TL SE-Week 3
Klas 4 BL/KL: Digitale proefexamens avo vakken.
12 di 17-mrt Klas 1, 2 & 3: Toetsweek
Klas 3 & 4: Inhaalmoment LO
Klas 4: TL SE-Week 3
Klas 4 BL/KL: Digitale proefexamens avo vakken.
12 wo 18-mrt Klas 1, 2: Lessen vervallen na 12.35 ivm nakijken toetsweek
Klas1, 2 & 3: Toetsweek
Klas 4 BL/KL: Digitale proefexamens avo vakken.
12 do 19-mrt Klas 1, 2: Lessen vervallen na 12.35 ivm nakijken toetsweek
Klas 4: 4BL/KL Lesuur 1/2/3 herkansingsmoment
Klas 4 BL/KL: Digitale proefexamens avo vakken.
12 vr 20-mrt Klas 2: Definitieve sector keuze binnen
13 ma 23-mrt Start periode 3
Herkansing beroepskeuzemodule klas 3 & 4 per. 2 tijdens praktijkuren  
13 di 24-mrt Klas 1: JINC Bliksemstage 09.30-12.00
Klas 3 & 4: Herkansing beroepsmodule per. 1 tijdens praktijkuren
Klas 3 & 4: Inhaalmoment LO
13 wo 25-mrt Klas 1, 2: inhaalmoment (geen herkansing!) gemiste toetsen toetsweek
13 do 26-mrt Klas 2B en 2C: Cultuurmenu
Klas 3 BL/KL AVO Herkansingen uur 1 & 2 
13 vr 27-mrt Klas 4 BL/KL AVO Herkansingen uur 1 & 2
14 ma 30-mrt Klas 1 & 2: diatoets 1 t/m vrijdag 17 april
Klas 3: Optie start stageperiode 2 (wordt later definitief)
Klas 4 BL/KL: CSPE, daarnaast reguliere lessen volgens rooster
14 di 31-mrt Klas 4 BL/KL: CSPE, daarnaast reguliere lessen volgens rooster
APRIL 14 wo 1-apr Klas 4 BL/KL: CSPE, daarnaast reguliere lessen volgens rooster
14 do 2-apr Klas 4 BL/KL: CSPE, daarnaast reguliere lessen volgens rooster
Klas 4 TL: herkansing SE week 3
14 vr 3-apr Klas 4 BL/KL: CSPE, daarnaast reguliere lessen volgens rooster
15 ma 6-apr Rapportmiddag ouders 13.45 – 18.00  (excl Klas 3: basis/kader beroepsgericht)
Klas 3: Optie start stageperiode 2 (wordt later definitief)
Klas 4 BL/KL: CSPE, daarnaast reguliere lessen volgens rooster
15 di 7-apr Rapportmiddag/avond ouders 13.45 – 21.00 (excl Klas 3: basis/kader beroepsgericht)
Klas 4 BL/KL: CSPE, daarnaast reguliere lessen volgens rooster
15 wo 8-apr Klas 4 BL/KL: CSPE, daarnaast reguliere lessen volgens rooster
15 do 9-apr Tropical schoolfeest
Klas 4 BL/KL: CSPE, daarnaast reguliere lessen volgens rooster
15 vr 10-apr Goede vrijdag
16 zo 12-apr Eerste paasdag
16 ma 13-apr Tweede paasdag
16 za 18-apr Meivakantie
17 zo 19-apr Meivakantie
17 ma 20-apr Meivakantie
17 di 21-apr Meivakantie
17 wo 22-apr Meivakantie
17 do 23-apr Meivakantie (Start Ramadan)
17 vr 24-apr Meivakantie
17 za 25-apr Meivakantie
18 zo 26-apr Meivakantie 
18 ma 27-apr Meivakantie (Koningsdag)
18 di 28-apr Meivakantie
18 wo 29-apr Meivakantie
18 do 30-apr Meivakantie
MEI 18 vr 1-mei Meivakantie
18 za 2-mei Meivakantie
19 zo 3-mei Meivakantie
19 ma 4-mei Studiedag 5 (leerlingen lesvrij, behalve klas 4TL: examentraining op uitnodiging)
19 di 5-mei Bevrijdingsdag
19 wo 6-mei Klas 3 BL/KL deze week 2uur mentorles obv mentor en KOR in comp lokaal (afronding stagemap)
Klas 4 BL/KL: Les volgens basisrooster
Klas 4 TL: Examentraining op uitnodiging
19 do 7-mei Klas 4 BL/KL: Les volgens basisrooster
Klas 4 TL: 13.30 CSE Economie
19 vr 8-mei Klas 4 BL/KL: Examentraining op uitnodiging
Klas 4 TL: 13.30 CSE Nederlands
20 ma 11-mei Klas 4 BL/KL: Examentraining op uitnodiging
Klas 4 TL: 09.00 CSE Geschiedenis
20 di 12-mei Klas 4 BL/KL: Examens
Klas 4 TL: 13.30 CSE Wiskunde
20 wo 13-mei Klas 4 BL/KL: Examens
Klas 4 TL: 13.30 CSE Frans
20 do 14-mei Klas 4 BL/KL: Examens
20 vr 15-mei Klas 4 BL/KL: Examentraining op uitnodiging
21 ma 18-mei Klas 4 BL/KL: Examentraining op uitnodiging
Klas 4 TL: 09.00 CSE Maatschappijkunde
21 di 19-mei Klas 4 BL/KL: Examens
Klas 4 TL: 13.30 CSE Engels
21 wo 20-mei Klas 4 BL/KL: Examens
21 do 21-mei Hemelvaartsdag
21 vr 22-mei vrije dag
22 zo 24-mei Suikerfeest
22 ma 25-mei Klas 3 TL: Oriënterende stage
22 di 26-mei Klas 3 TL: Oriënterende stage
Klas 4: Buitenlandreis
22 wo 27-mei Klas 3 TL: Oriënterende stage
Klas 4: Buitenlandreis
22 do 28-mei Klas 3 TL: Oriënterende stage
Klas 4: Buitenlandreis
22 vr 29-mei Klas 3 TL: Oriënterende stage
23 zo 31-mei 1e pinksterdag
JUNI 23 ma 1-jun 2e pinksterdag
25 ma 15-jun 2e tijdvak CSE 4 TL
25 di 16-jun 2e tijdvak CSE 4 TL
25 wo 17-jun Klas 1 & 2: Lessen vervallen na 12.35 ivm toetsweek
2e tijdvak CSE 4 TL
25 do 18-jun Klas 1 & 2: Toetsweek
Klas 3: TL SE-Week 1
25 vr 19-jun Klas1 & 2: Toetsweek
Klas 3: TL SE-Week 1
26 ma 22-jun Klas1 & 2 & 3 basis/kader: Toetsweek
Klas 3: TL SE-Week 2
26 di 23-jun Klas1 & 2 & 3 basis/kader: : Toetsweek
Klas 3: TL SE-Week 2
26 wo 24-jun Klas1 & 2 & 3 basis/kader: Toetsweek
JULI 27 do 2-jul Klas 3: Herkansing 3TL SE 1
28 ma 6-jul Klas 3: Herkansingsweek op uitnodiging van mentor/vakdocent
28 di 7-jul Klas 1 t/m 3: Activiteitenweek (aanwezigheid verplicht)
28 wo 8-jul Kennismakingsdag nieuwe brugklassers (leerlingen lesvrij)
28 do 9-jul Klas 1 t/m 3: Activiteitenweek  (aanwezigheid verplicht)
28 vr 10-jul Klas 1 t/m 3: Activiteitenweek  (aanwezigheid verplicht)
29 ma 13-jul Schoolreis 2020
29 di 14-jul Alle leerlingen boeken inleveren (tijden worden via brief bekend gemaakt)
Klas 4: Diplomauitreiking
29 wo 15-jul Roostervrije dag  –  Alleen leerlingen vrij
29 do 16-jul Roostervrije dag – Alleen leerlingen vrij
29 vr 17-jul 08.30 – 09.15 Rapportuitreiking periode 3 afsluiten met mentor
10.00 – 12.00 10-minuten gesprekken rapport periode 3 met ouders/verzorgers doubleurs
30 za 18-jul Start zomervakantie